Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o možnih nastavitvah piškotkov >>

KK Podčetrtek
 






Spremljajte nas na FB

Spremljajte nas na Instagramu

 

Terme Olimia

 

Občina Podčetrtek

 

Trgovine Jager

 

Čokoladnica Syncerus

 

Video PC center Ilinčič

 

Pralnica Heidi

 

Zavarovalnica Triglav

 

Pivovarna Laško

 

KEA trgovine

 

Kozmetika Afrodita

 

GAAL

 

DAKA

 

TOMGRAD

 

Tesar Les

 

Franc TRUPAJ s.p.

 

Telekom Slovenije

 

Avtoelektrika Amon

 

GES

 

vsi donatorji >>>

 



 

 

 

 
 

Kadeti
Sezona 2014/2015

 

1. SKL, 1. del
Skupina 3

Lestvica po 1. delu:
1.Nova KBM 4/2 (10)
2.Radenska Creativ 4/2 (10)
3.Rogaška 3/3 (9)
4.Podčetrtek-Šmarje 1/5 (7)



 

  • 1. krog, 24.9.2014
    OŠ I. Murska Sobota
    Radenska Creativ : Podčetrtek-Šmarje
    65 : 59 (8-11 20-15 19-19 18-14)
    podrobneje >>>
  • 2. krog, 27.9.2014
    2. gimnazija Maribor
    Nova KBM : Podčetrtek-Šmarje
    87 : 67 (20-18 21-20 20-18 26-12)
    podrobneje >>>
  • 3. krog, 9.10.2014
    ŠD Rogaška
    Rogaška : Podčetrtek-Šmarje
    61 : 59 (9-11 15-19 22-12 9-13 in 6-4)
  • 4. krog, 11.10.2014
    ŠD Podčetrtek
    Podčetrtek-Šmarje: Radenska Creativ
    51 : 60 (14-22 10-12 9-12 18-14)
  • 5. krog, 17.10.2014
    ŠD Podčetrtek
    Podčetrtek-Šmarje : Nova KBM
    62 : 56 (21-14 10-9 13-19 18-14)
  • 6. krog, 25.10.2014
    ŠD Podčetrtek
    Podčetrtek-Šmarje : Rogaška
    59 : 72 (10-20 18-19 18-16 13-17)
     

 

 

1. SKL, 2. del
Skupina BJ

Lestvica po 2. delu:
1.Konjice-Zreče 10/0 (20)
2.Litija 6/4 (16)
3.Šentjur 5/5 (15)
4.Podčetrtek-Šmarje 5/5 (15)
5.Šenčur 3/7 (13)
6.Ljutomer (1/9) 11

 

  • 7. krog, 8.11.2014
    ŠIC Ljutomer
    Ljutomer : Podčetrtek-Šmarje
    56 : 85 (18-23 13-20 13-21 12-21)
  • 8. krog, 15.11.2014
    ŠD Podčetrtek
    Podčetrtek-Šmarje : Litija
    59 : 67 (16-15 20-16 6-19 17-17)
  • 9. krog, 22.11.2014
    ŠD Šenčur
    Šenčur : Podčetrtek-Šmarje
    86 : 71 (23-15 19-18 23-17 21-21)
  • 10. krog, 2.12.2014
    ŠD Podčetrtek
    Podčetrtek-Šmarje : Konjice-Zreče
    58 : 86 (14-18 22-23 19-25 3-20)
  • 11. krog, 6.12.2014
    ŠD Podčetrtek
    Podčetrtek-Šmarje : Šentjur
    64 : 71 (17-15 17-16 11-17 19-23)
  • 12. krog, 15.1.2015
    ŠD Podčetrtek
    Podčetrtek-Šmarje : Ljutomer
    80 : 66 (18-19 28-12 14-14 20-21)
  • 13. krog, 20.12.2014
    ŠD Litija
    Litija : Podčetrtek-Šmarje
    42 : 65 (6-22 12-11 13-13 11-19)
  • 14. krog, 10.1.2015
    ŠD Podčetrtek
    Podčetrtek-Šmarje : Šenčur
    80 : 58 (26-12 15-20 19-7 20-19)
  • 15. krog, 17.1.2015
    ŠD Slovenske Konjice
    Konjice-Zreče : Podčetrtek-Šmarje
    82 : 70 (22-28 18-13 18-12 24-17)
  • 16. krog, 24.1.2015
    OŠ Hruševec
    Šentjur : Podčetrtek-Šmarje
    62 : 59 (11-13 12-23 16-18 20-8)

 

1.SKL, 3. del
Skupina B2V

Lestvica po tretjem delu:
1. Podčetrtek 9/1 (19)
2. Šenčur 7/3 (17)
3. EC Celje 4/6 (14)
4. Ljutomer 4/6 (14)
5. Hopsi Polzela 4/6 (14)
6. Hrastnik 2/8 (12)

 

  • 1. krog, 18.2.2015
    ŠD Hrastnik
    Hrastnik : Podčetrtek-Šmarje
    51 : 63 (16-14 11-23 9-8 15-18)
  • 2. krog, 28.2.2015
    ŠD Podčetrtek
    Podčetrtek-Šmarje : Hopsi
    77 : 63 (16-11 24-11 15-20 22-21)
  • 3. krog, 11.3.2015
    Gimnazija Celje-center
    ECE Celje : Podčetrtek-Šmarje
    59 : 111 (19-24 17-32 16-28 7-27)
  • 4. krog, 14.3.2015
    ŠD Podčetrtek
    Podčetrtek-Šmarje : Hrastnik
    70 : 53 (19-10 20-13 7-16 24-14)
  • 5. krog, 21.3.2015
    ŠD Polzela
    Hopsi Polzela : Podčetrtek-Šmarje
    76 : 83 (17-25 15-18 18-19 26-21)
  • 6. krog, 28.3.2015
    ŠD Podčetrtek
    Podčetrtek-Šmarje : ECE Celje
    92 : 68 (35-18 24-12 16-27 17-11)

 

 

Kadeti so v sezoni 2014/2015 v konkurenci 75 ekip osvojili končno 25. mesto.

 

  letnik
Žiga ANDERLIČ 1998
Urban FAJS 1998
Kevin KOLAR 1998
Dejan KUNST 1997
Tony REMIH 1998
Jaka SOTLAR 1998
Primož ŠTUKELJ 1998
Andrej STUPICA 1998
Leon ŠVIGLIN 2000
Luka TACER  1998 
Marko TACER  1999
Gašper VALEK 1998 
Gašper VIDETIČ 1998
Anže ŽABERL 1998
   
trener: Benjamin LIPNIK